Reference

Podívejte se na vybrané reference od mých spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsem poskytla moje služby.

reference1
Krásný byt 2+1 na ulici Lidická.
Skvělá a rychlá komunikace s majiteli i kupujícími.

S paní Filousovou jsem byli naprosto spokojeni, poskytla nám profesionální službu, na kterou je 100% hodnocení málo.

Miroslav a MUDr. Vladislav Vilímkovi

5/5

Hodnocení: 100%

reference2

Prodej mezonetového bytu s krásným výhledem na ulici Jiráskova

Vyníkající znalosti, pečlivost a ochota. Zaslouží si metál.

 

Roman Konečný

5/5

Hodnocení: 100%

Paní Filousová byla velmi milá, vstřícná a sympatická. Velmi ochotně nám pomohla vyřídit všechny administrativní záležitosti a problémy, které nastaly s přepisováním energií v bytě. Řekla bych, že se nám věnovala až nad rámec svých povinností, vždy volala a ptala se, zda je vše v pořádku. S její prací jsme byli velmi spokojeni, byl na ni spoleh. Celé stěhování a zařizování nám moc usnadnila.

Monika Forethová

5/5

Hodnocení: 100%

S paní makléřkou jsem velmi spokojen. Nyní ještě čekáme na předání bytu, ale paní Filousová se v oboru evidentně vyzná a celý proces byl díky tomu jednodušší. Komunikace byla rychlá a příjemná. Takže zatím značka ideál.

Daniel Pecha

5/5

Hodnocení: 100%

Dobry den, chtela bych podekovat Century21 za sluzbu, kterou pro me vykonali. Potrebovala jsem koupit v Brne byt. Nasla jsem inzerat, a mela jsem stesti, ze maklerem byla pani Ivana Filousova z Century21 a za 2 tydny byl byt zakoupeny. Pani maklerka se o vsechno postarala: pravni servis, prepis energii, kontakty na stehovaky a remeslniky, kteri udelali vse co jsem potrebovala. Protoze jsem byla velmi spokojena, pozadala jsem ji i o pronajem jine nemovitosti a opet bylo vse tak jak jsme se domluvily. Pani maklerka Filousova je opravdovy profesional se smyslem pro detaily a zodpovednost. Pokud hledate dobreho maklere, prave jste jej nasli….Naprosta spokojenost.

V. Vilímková

5/5

Hodnocení: 100%

Chci poděkovat paní Filousové za dlouholetou spolupráci ohledně realit, od vyřízení hypoték, prodej nemovitosti, nebo pronájem bytu. Paní Filousová je opravdový odborník ve svém oboru, její přístup k práci je velice profesionální a musím podotknout, že zvládá i velice komplikované požadavky které klient má a vše bylo vždy vyřízeno ke spokojenosti všech. Velice děkuji Neveselý

Pan Neveselý

5/5

Hodnocení: 100%

S makléřkou p. Filousovou spolupracuji dlouhodobě, bezmála 10 let, v oblasti pronájmů bytu. Oceňuji její profesionalilu vyznačující se perfektní znalostí realitního trhu, ochotou poradit v případě jakýchkoliv dotazů (i mimo běžnou pracovní dobu), velmi příjemným a lidským jednáním, a to, že díky ní byla vždy nalezena cesta vyhovující specifickým požadavkům klientů. Moje dlouhodová spolupráce dokazuje celkovou spokojenost s profesionálním přístupem makléřky p. Filousové.

Pan Veselý

5/5

Hodnocení: 100%

Již několik let jednám ohledně všech našich realit s paní Ivanou Filousovou a jsem maximálně spokojen. Můžu jen doporučit a určitě nebudu měnit.

Pan Lukáš

5/5

Hodnocení: 100%