Prodej nemovitosti

Jak probíhá prodej nemovitosti se mnou?

Vždy se snažím klientovi dobře poradit a maximálně vyhovět. Velmi důležité je klienta nechat mluvit, abych zjistila jeho přání a představy o bydlení nebo o důvodech proč nemovitost prodává. V případě prodeje nemovitosti je to hlavně důležité z důvodu nastavení celého prodejního procesu.

Dále je důležité, aby klient věděl, co ho na této cestě čeká – krok za krokem, a že celou tuto cestu až po předání nového bydlení budeme absolvovat spolu.

Na základě úvodního rozhovoru zjistíme kolik času je na prodej nemovitosti. Po té se domluvíme na ceně (na základě odhadu tržní ceny a dalších skutečností). Po té Vám navrhnu strategii prodeje a až si vše odsouhlasíme, začneme pracovat na prezentaci Vaší nemovitosti – např. 3D vizualizace, nafocení nemovitosti, videoprohlídka a následuje prezentace v médiích.

S možnými zájemci budu komunikovat já, takže Vy se můžete věnovat své práci, rodině, koníčkům.

Jakmile se objeví zájemce, který chce nemovitost koupit, začnu jednat s právním oddělením. Připravíme veškeré dokumenty potřebné pro uzavření obchodu, včetně podkladů pro banku v případě, že kupující bude na nemovitost čerpat hypotéku či jiný úvěr.

Jakmile bude katastrálním úřadem nemovitost přepsána na nového vlastníka, připravím Vám formuláře potřebné k předání – předávací protokol, přepisy energií a společně předáme novému majiteli klíče od jeho nového domova.