IVANA FILOUSOVÁ

O mně

V realitách se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou mnoho zdárně ukončených obchodních případů. Vím, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité životní rozhodnutí. A vím také, že ne každý člověk si je vědom, co obnáší nákup, prodej či pronájem nemovitosti, a pokud ano, má často zkreslené informace mnohdy i špatnou zkušenost.

Úspěšné zakončení celého obchodu a spokojení klienti jsou pro mě nejlepší odměnou a je to i důvod proč mě i po těch letech tato práce naplňuje a baví.

Budu velmi ráda, když se na mě obrátíte a společně vyřešíme i Váš sen o bydlení.

Pokud tedy chcete koupit, pronajmout či prodat svojí nemovitost, neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás – jsem Vaše realitní makléřka.

O mně

V realitách se pohybuji od roku 2001 a mám za sebou mnoho zdárně ukončených obchodních případů. Vím, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité životní rozhodnutí. Vím také, že ne každý klient si je vědom, co obnáší nákup, prodej či pronájem nemovitosti. S tím vším Vám velice ráda poradím a pomohu.

Věnuji se prodeji bytů, domů, pozemků a rekreačních objektů. Působím v Brně a okolí. Vždy respektuji potřeby mých klientů a kladu důraz na individuální přístup. Každý má jiné důvody k prodeji či nákupu nemovitosti a pro každého je důležité něco jiného. Někdo se dostal do složité životní situace a tu potřebuje řešit rychle a někdo jiný na prodej či koupi nespěchá a je pro něho důležitá spíše výsledná cena, lokalita, stav nemovitosti apod.

Nechci Vám za každou cenu prodat moje služby, ale jde mi především o Vaši spokojenost. To je pro mě ta nejlepší odměna a také důvod proč mě i po těch letech tato práce stále baví a naplňuje.

Pokud tedy chcete koupit, pronajmout či prodat svojí nemovitost, neváhejte se na mě obrátit, jsem tu pro Vás – jsem Vaše realitní makléřka.

Zaujal jsem vás? Domluvme si schůzku.

ivana.filousova@century21.cz